Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » (UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Ostavio djecu u autu u kojem je bilo 47 stepeni: Čula sam kako plaču

    (UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Ostavio djecu u autu u kojem je bilo 47 stepeni: Čula sam kako plaču

    July 10, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Objavljen potresan snimak

    Nažalost, sa toplotnim talasom koji posljednjih nedjelja hara svijetom česte su tragične vijesti o djeci koja su umrla jer su ih roditelji po najvećoj vrućini ostavili u zatvorenim automobilima. Jedna priča koja je veoma lako mogla da se završi na takav način zahvaljujući jednoj prolaznii i dvojici policajaca imala je srećan kraj.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Pronađeno tijelo dječaka (9) koji je u ponedjeljak nestao u rijeci Dravi

    Izvjesni Dž’kvan Dikon ostavio je dvoje male djece u automobilu ispred jednog tržnog centra u Atlanti, Džordžija. Žena koja izašla iz tržnog centra čula je dječiji plač, a kada je vidjela u kakvoj su situaciji mališani odmah je pozvala policiju.

    Dramatičan snimak sa kamere na tijelu policajca prikazuje trenutak kada su policajci razbili prozor automobila užarenog od vrućine kako bi spasili dvoje male djece koja su bila zaključana unutra.

    Mališani su bili zarobljeni u vozilu, u kom je temperatura dostigla 47 stepeni Celzijusa. Oni su u automobilu bili više od 40 minuta ispred tržnog centra Kamburlend mol u Atlanti prošlog mjeseca, prije nego što je prolaznica pozvala hitnu pomoć, prenosi FOX 5 Atlanta.

    „Prozori su malo otvoreni, ali mislim da to nije u redu. Izašli smo iz tržnog centra i čula sam kako djeca plaču“, rekla je žena dispečeru hitnih službi koju je odmah pozvala kada je vidjela djecu u automobilu.

    Veoma brzo stigla je policijska patrola. Dvojica policajaca su prišla vozilo i razbila prozor na strani vozača, da bi potom izvukla djecu iz vozila koje je bilo pregrijano, prema snimku sa kamere na tijelu jednog od policajaca.

    „U redu je, dušo. O, pa ti si vreo“, rekao je jedan od policajaca djetetu tokom potresnog spasavanja.

    Dž’kvan Dikon je uhapšen kada se vratio iz tržnog centra i optužen je za dva krivična djela okrutnosti prema djeci. Njegov odnos prema djeci, odnosno da li im je otac i u kakvom su srodstvu, ako jesu, nije odmah bio poznat.

    Temperatura u Atlanti je tog dana dostigla najviših 31 stepen Celzijusa, ali je, prema policiji, infracrveni termometar pokazao da je unutar automobila bilo čak 47 stepeni.

    „Veliko hvala zabrinutim građanima koji su pozvali 911. Vaša brza reakcija je razlog što su ova djeca danas živa i zdrava“, napisala je policija okruga Kob na Fejsbuku. „Vidjeli ste nešto i uradili ste nešto – i to je napravilo ogromnu razliku.“

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Brojni motociklisti prodefilirali ulicama Sarajeva, krenuli na put prema Srebrenici

    Dikon je priveden u zatvor okruga Kob uz kauciju od 10.000 dolara i pušten je dan kasnije, prenio je FOX 5.

    VIDEO POGLEDAJTE OVDJE.

    (Telegraf)

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Tragedija u rijeci, udavili se blizanci (11): Tuga i nevjerica poslije fudbala, plivanje se pretvorilo u horor

    July 15, 2026

    BIZARNA SMRT POTRESLA SRBIJU Pomerio komad nameštaja i pokrenuo “roj smrti”!

    July 15, 2026

    Još jedan mladi život ugašen prerano: Almin Hasanić preminuo u 30. godini života

    July 15, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    “Tražio je da me šeta na povocu i da ližem mlijeko iz činije” Karleuša otkrila šok detalje ugovora Kanjea Vesta

    July 15, 2026

    Pevačica je govorila i o njegovoj supruzi. Pevačica Jelena Karleuša, gostuje u emisiji “Amidži šou”…

    Dječak iz BiH poginuo na romobilu: Udario ga automobil, vozač pomoć pozvao tek kad je došao kući

    July 14, 2026

    Djevojčica izbezumljena trčala pored šume kod Prijedora, a kada su je pitali šta joj je otkriven je HOROR! Sumnja se da ju je silovao 10 godina stariji muškarac!

    July 14, 2026

    Užas u centru grada: Suprug ubio ženu na ulici, prolaznici ga zadržali do dolaska policije

    July 15, 2026

    Skandal potresa Hrvatsku: Trojica policajaca imalli odnose sa ženom u službenom automobilu, muž našao slike

    July 15, 2026
    Najnovije

    Tragedija u rijeci, udavili se blizanci (11): Tuga i nevjerica poslije fudbala, plivanje se pretvorilo u horor

    July 15, 2026

    BIZARNA SMRT POTRESLA SRBIJU Pomerio komad nameštaja i pokrenuo “roj smrti”!

    July 15, 2026

    Još jedan mladi život ugašen prerano: Almin Hasanić preminuo u 30. godini života

    July 15, 2026

    Skandal potresa Hrvatsku: Trojica policajaca imalli odnose sa ženom u službenom automobilu, muž našao slike

    July 15, 2026

    Dijete (5) palo s električnog trotineta: Zadobilo teške povrede, ljekari mu se bore za život

    July 15, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    KRVNIČKI NAPAD U SARAJEVU: Sin Mahire Hajdarpašić pretučen nakon što je stao u odbranu prijatelja

    July 10, 2026

    Dva maloljetnika pretučena na Čengić Vili: Jedan završio na KCUS-u sa povredama glave Večeras je…

    Dječak iz BiH poginuo na romobilu: Udario ga automobil, vozač pomoć pozvao tek kad je došao kući

    July 14, 2026

    Maloljetnica silovana u Olovu, pronađena kako bosa trči pored šume!?

    July 14, 2026

    Se*si stečajna upraviteljica iz Zagreba zaludila region – po danu sudnica, po noći plesni podijum

    February 9, 2026

    “Potpisali smo papire za razvod” Katarina Lazić iskreno o krahu ljubavi: “Ništa me ne veže za njega”

    July 9, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Kpi.ba je počeo s radom: Nova adresa za brzu i jednostavnu kupoprodaju vozila, dijelova i opreme

    July 8, 2026

    Luksuz kakav zaslužujete – otkrijte zašto je Villa Verona među najpoželjnijim vilama u Hercegovini, uz poseban popust na višednevni boravak

    July 7, 2026

    Jedini u BiH koji ženama s alopecijom vraćaju nadu – Swisskosa donosi rješenja koja vraćaju samopouzdanje i mijenja život

    July 2, 2026

    Zašto stare digitalne platforme mogu kočiti i najbolje poslovne ideje?

    July 1, 2026

    Više od 10.000 tretmana i 400 edukacija: Amra Kajanija nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 26, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.