Snežana Đurišić je bukvalno spasila život Sanji Maletić na jednoj svadbi na kojoj se dogodila oružana pljačka, saznaje SCANDAL! Naime puno pevača se našlo na istom mestu a svadba je trajala dva dana i dve noći:
Snežana Đurišić odvela Sanju Maletić u kuhinju kako bi je sakrila
NAJČITANIJA VIJEST
Tragedija u Austriji: Ostavio djevojku samu na -20°C na planini, smrznula se i preminula
– Đani i Acko Nezirović su motali neke folije oko glave. Ceo dan su pravili haos šta će ljudi da im prođe vreme koliko dugo traje veselje. Oni su po prirodi nemirni ljudi i ceo dan su pravili te neke budalaštine i mi smo se smejali. Mi smo ih zezali pa smo im rekli „Ajde malo smirite se, sedite da pojedete nešto, da vam bude lakše, smirite se baš pravite haos“. U jednom trenutku meni je prišao čovek Džejove visine i Džejove građe sa fantomkom na glavi. Držao je pištolj u ruci. Tog trenutka po sali su tračala deca sa pištoljčićima i puškama. Ja sam se onako okrenula i rukom pukla po onom pištolju i rekla „Aman, Džej, daj smiri se ne mogu više ceo dan se zezaš pomeri se preterali ste“. Kada sam pukla rukom shvatila sam da je pištolj pravi a ja sam mislila da je to Džej koji je stavio čarapu na glavu i uzeo pištolj od nekog deteta. Levom rukom sam udarila i skontala sam da je pištolj pravi. Nastala je panika, ja sam bila u šoku i ne sećam se uopšte šta sam uradila i šta sam rekla. Sećam se da je Anica Milenković htela da ustane i pala je. Ona i Julija Bikova su pale jedna na drugu ispod stola. Ja se samo sećam da je došla Snežana Đurišić i da me je uzela za ruku i rekla „Pođi sa mnom“ – priča Sanja Maletić.

U tom trenutku Sanja je pošla sa Snežanom i ne seća se da je čula pucnjavu u sali, ali zna gde su otišle:
– Ona je bila prisebna, uzela me za ruku i samo rekla da je pratim i da idem brzo! Sve što sam imala ostavila sam tu na stolu. Niko od nas nije poneo ni torbu ni telefon niti bilo šta. Snežana me je odvela u prostor gde su kuhinje od tih velikih sala. Nije mi dala da izađem sve dok se to nije završilo. Ona je pomalo virkala i izlazila, ali meni nije dala da izađem. Hvala joj puno na tome – priča Sanja Maletić.
Sanja kaže da im je posle svega kada se završilo ipak bilo smešno:

– Svi smo se setili da smo kroz maglu čuli u celom tom magnovenju Džeja, koji je rekao „Štekaj se, skačite pod sto“! I kada se sve završilo sećam se da nam je rekao „Šta ti je brate ja sam odmah kintu u čarapu gurnuo“. Jedino je Šaulić ostao za stolom i rekao nam je da mu je jedan od njih prišao i da mu se obratio „Opustite se gospodine nećemo mi vama ništa“. I stvarno je bila istina. Nikakav problem mi kao muzičari nismo imali i to je stvarno bila istina jer je na našem stolu bilo toliko naših tasni, toliko novca, toliko satova, dragocenosti, sve je to ostalo netaknuto. Svaki pevač je imao ozbiljan sat na ruci i svaka žena je imala dijamante, što na prstenu, što na ogrlici i žene su nosile lepe satove. To je bilo nešto drugo u pitanju. Nije bila klasična pljačka. Nije to dokučivo nama u tom trenutku ko zna šta je to bilo – ispričala nam je Sanja Maletić.
NAJČITANIJA VIJEST
Svet.rs



