Nakon pada, primljen je u bolnicu sa teškim povredama grudnog koša.
Uprkos naporima lekara, preminuo je u bolnici zbog ozbiljnosti povreda.
Radnik koji je danas pao sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava u Novom Pazaru preminuo je uprkos naporima lekara da mu spasu život.
Prema nezvaničnim informacijama, radnik je nakon pada sa gradilišta u Opštu bolnicu primljen sa teškim povredama grudnog koša.
Iako je medicinski tim odmah započeo lečenje, usled težine zadobijenih povreda preminuo je u bolnici.
Prema navodima očevidaca, pretpostavlja se da je reč o stranom državljaninu koji je pao sa petog sprata objekta u izgradnji, ali njegov identitet za sada nije zvanično potvrđen.
Prema nezvaničnim informacijama, preminuli radnik je državljanin Turske.
Nadležni organi utvrđuju sve okolnosti pod kojima je došlo do ove tragične nesreće.
(Informer)



