Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » “Predstavljaju me kao bijednicu, PUSTITE ME DA ŽIVIM SVOJ ŽIVOT”: Prva kćerka Zorice Brunclik otkrila pravu istinu o odnosu sa majkom: “Ne znam da li sam se osjećala jadnije ili gluplje”

    “Predstavljaju me kao bijednicu, PUSTITE ME DA ŽIVIM SVOJ ŽIVOT”: Prva kćerka Zorice Brunclik otkrila pravu istinu o odnosu sa majkom: “Ne znam da li sam se osjećala jadnije ili gluplje”

    February 24, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Marija, najstarija ćerka Zorice Brunclik, konačno je progovorila o odnosu sa majkom! Nakon niza spekulacija, pevačica je sada otkrila šta se zaista dešava.

    Zorica Brunclik uvek je čuvala svoju privatnost, a naročito informacije o deci, daleko od očiju javnosti. Gotovo da ni u jednom intervjuu nije spomenula svoju najstariju ćerku, koja je nedavno napunila 52 godine.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Godinu dana od razvoda Melina prekinula ćutanje: Sad je jasno zašto je otišla

    Upravo zbog toga, mnogo se spekulisalo o njenom odnosu sa Marijom, pa se pisalo i da ju je odbacila i zanemarila finansijski.

    Domaći mediji su kontaktirali Mariju Brunclik, koja je otkrila pravu istinu o odnosu sa Zoricom i Kemišem.

    • Ja ne bih rekla da me mama ne spominje. Evo ja sam se sada vratila sa zajedničkog ručka, pošto su danas bile zadušnice, a nas jako povezuje pokojna baka Zlata. Svi smo se lepo videli i imamo svi super odnos. Ne znam koliko me mama spominje ili ne spominje, ja živim dosta u nekom svom svetu i ne pratim puno šta se piše po medijima, ali nas dve smo u sjajnom odnosu – rekla je ona, a zatim se osvrnula na tvrdnje da ju je Zorica zanemarila:

    Ja živim ovde u Krnjači i viđamo se često. Nikada me nije ostavila na cedilu ili da mi nije ispunila to što sam ja želela, tražila. Hranila me je, negovala, školovala i ja ne znam šta je ona trebala više za mene da uradi. Ja razumem da je intrigantno to sa mojim pevanjem, jer svi očekuju neko poređenje, a poređenje je prirodno ljudima, ali ne mora da znači da je uvek adekvatno i da može suštinu života da objasni. Svi očekuju kloniranje neko.

    Pošto se malo detalja zna o životu Marije Brunclik, ona je sada otkrila sa koliko godina je počela da se bavi pevanjem.

    Moje pevanje je krenulo u 37. godini, a ja sam sada u petak (21. februar) napunila 52. godine. Verovatno je i to stvorilo zaplet kod ljudi i odmah su počeli sa etiketama odbačene ćerke Zorice Brunclik… – rekla je ona, pa otkrila koliko su je svi tekstovi na kontu odbačene ćerke pogađali:

    “Predstave vas kao bednicu, jadnicu, pa odbačena”

    NAJČITANIJA VIJEST:

    “Jela sam samo rižu i kečap, a bilo me sramota da tražim pomoć” Potresna ispovijest učesnice Zvezde Granda

    • I meni je to sve teret, nije vam ni da se pravdate, ništa. Pustite me da živim svoj život, koji je meni lep. Sa druge strane – kada je počelo da se piše o meni i mami, ja ne znam da li sam se osećala jadnije ili gluplje. Predstave vas kao bednicu, jadnicu, pa odbačena, pa beda… To je strašno… Ja sam u novinama imala tri godišta, tri različita oca, pa se pišu tekstovi tako sa izmišljenim stvarima. To mi je stvarno teret, jer sam prikazana kao najjadnija osoba, a ja puna života, puna raznih dimenzija života. Piše se o meni kao o pokretnom predmetu i šta god da kažem, nikome ne ulazi u glavu. Mama je zvezda, ona je ekscentrična, atraktivna – što su sve epiteti za šou-biznis, pa zašto moram i ja da budem sve to?

    Podsetimo, Zorica Brunclik pored Marije ima još troje dece – ćerke Zlatu, Miljanu i sina Đorđa.

    (Informer)

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    “Malo mi je mojih zdravstvenih problema”: Edin Avdić je dan prije smrti ovo izgovorio pred kamerama

    June 4, 2026

    PRETUČENA TRUDNICA Jeziv napad, šutnuo je u stomak, hitno prebačena na kliniku

    June 4, 2026

    Enes Begović o rahmetli Sejdi kroz suze jedva izgovara: Svima će nam doći kraj!

    June 4, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Poznato šta se desilo Edinu Avdiću. Oglasila se i njegova Instagram stranica “edinenciklopedija

    June 3, 2026

    Poznati bosanskohercegovački košarkaški novinar i komentator Edin Avdić preminuo je danas u Beogradu u 47.…

    Preminula poznata doktorica Zrinka: “Ulijevala je nadu i pružala podršku”

    June 4, 2026

    PRETUČENA TRUDNICA Jeziv napad, šutnuo je u stomak, hitno prebačena na kliniku

    June 4, 2026

    Maturant poginuo od udara groma, obitelj je u šoku

    June 4, 2026

    Pronađeno tijelo dječaka: Najgore strahove porodice potvrdio je prizor koji je zatekao spasioce

    June 3, 2026
    Najnovije

    “Malo mi je mojih zdravstvenih problema”: Edin Avdić je dan prije smrti ovo izgovorio pred kamerama

    June 4, 2026

    PRETUČENA TRUDNICA Jeziv napad, šutnuo je u stomak, hitno prebačena na kliniku

    June 4, 2026

    Enes Begović o rahmetli Sejdi kroz suze jedva izgovara: Svima će nam doći kraj!

    June 4, 2026

    Maturant poginuo od udara groma, obitelj je u šoku

    June 4, 2026

    Preminula poznata doktorica Zrinka: “Ulijevala je nadu i pružala podršku”

    June 4, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Šumaher se oženio pred kamerama, priznao da je gej, pa stupio u brak sa političarem, sin mu bio kum

    May 31, 2026

    Bivši vozač Formule 1 Ralf Šumaher, brat poznatijeg Mihaela, koji se već dugi niz godina bori…

    “Umrla je prije 2 sata, sin je loše” Halidova žena dugo bolovala, prijatelj otkrio detalje: “Mjesec dana je…”

    June 1, 2026

    Preminula Sejda Bešlić: Supruga rahmetli Halida Bešlića

    June 1, 2026

    UBIO OCA DA BI SPASIO MAJKU OD BATINA? Detalji tragedije: Sin (17) skočio na Jovana (54) i zadavio ga, komšije otkrile šta je prethodilo svemu

    June 1, 2026

    Ovo je ubijena žena u Ulcinju: Muž zapalio stan nakon stravičnog zločina

    May 29, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Edita Džehverović osvojila prestižno priznanje „Internacionalna liderica beauty & health industrije“

    June 3, 2026

    Veliko priznanje za Dr. Ljevu: Titula „Stomatologija godine“ na manifestaciji Beauty, Health & Travel ’26

    June 3, 2026

    Nikolina Šljivić osvojila prestižno priznanje za luksuzni savremeni beauty salon godine

    May 31, 2026

    Opada vam kosa? Poliklinika Dijamant ima odličnu ponudu za PRP tretmane idealne za jačanje i obnovu kose ✨

    April 29, 2026

    Prvi u BiH: Swisskosa donosi najnaprednije metode nadogradnje kose koje izgledaju potpuno prirodno

    April 24, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.