Uhapšen suprug Esme Tiganj iz Tutina zbog sumnje da je ubio suprugu
Osumnjičeni je pobegao u Bosnu i Hercegovinu, ali se vratio u Tutin i odmah je priveden
NAJČITANIJA VIJEST:
Nestala Esma iz Tutina pronađena mrtva jutros, na 8. mart: Ovo su detalji horora
Suprug Esme Tiganj iz Tutina, za kojom se tragalo tri dana, a čije je telo jutros pronađeno u blizini sela Paljevo, uhapšen je zbog sumnje da je ubio suprugu.
Prema prvim, nezvaničnim informacijama, on je nakon Esminog nestanka pobegao u Bosnu i Hercegovinu, ali se sinoć vratio u Tutin i odmah je priveden.
Kako tvrde meštani, osumnjičeni je navodno godinama zlostavljao svoju decu, ali ih je Esma spasavala, zbog čega je i sama bila žrtva zlostavljanja.
U toku je policijska istraga, a telo će biti poslato na obdukciju kako bi bio utvrđen tačan uzrok smrti.
Podsetimo, Esma je poslednji put viđena 5. marta 2025. godine oko 19 i 30 sati, nakon čega joj se izgubio svaki trag. Porodica i prijatelji prijavili su njen nestanak, a policijske jedinice i volonteri odmah su organizovali potragu.
NAJČITANIJA VIJEST:
Najtužniji rođendan ikada: Kćerku Saša jutros nije probudio poljupcem, a puni 26 godina
(Sandžak danas)