Briljantno izdanje bh. reprezentativke

Jonquel Jones je jednostavno nezaustavljiva: Košarkašice New Yorka su mogle samo da aplaudiraju

Bh. reprezentativka Jonquel Jones nastavlja da briljira u WNBA ligi.

Njena ekipa Connecticut Sun sinoć je deklasirala New York Liberty rezultatom 98:69.

New York je dobio prvi period sa 14:20, Connecticut uzvraća u drugom sa 30:27 i činilo se da ćemo gledati uzbudljiv meč, ali u nastavku na parketu je postojala samo jedna ekipa, a interesantno, drugo poluvrijeme Connecticut je dobio sa 54:22 što dovoljno govori o odnosu snaga u drugom poluvremenu.

U pobjedničkoj ekipi naša Jonquel Jones bila je najbolji pojedinac sa 18 poena, 13 skokova, četiri asistencije i četiri blokade. Bonner je također dodala 18 poena, ali imala je četiri skoka i četiri asistencije.

U poraženoj ekipi izdvojila se Howard sa 24 poena, osam skokova i četiri asistencije, čime je ponijela i epitet za najboljeg strijelca utakmice, međutim to je bila mala utjeha za ekipu iz New Yorka.