BH. DEFANZIVAC

Loša vijest iz Španije za Hadžibegića: Povrijedio se Hadžikadunić

Ova vijest stiže uoči utakmica reprezentacije 17. i 20. juna

Majorka je pobijedila Valensiju u 36. kolu La Lige sa 1:0, ali iz Španije stižu loše vijesti za bh. selektora Faruka Hadžibegića.

Naime, povrijedio se Dennis Hadžikadunić, koji je igru napustio u 76. minuti susreta. Trener Havier Aguire (Javier Aguirre) nije želio rizikovati i odmah je zamijenio reprezentativca BiH nakon što se ovaj požalio na povredu.

Za sada nema informacija o kakvoj povrijedi je riječ. Inače, ova vijest stiže uoči utakmica reprezentacije. Podsjetimo, "Zmajevi" će 17. juna gostovati Portugalu, a tri dana kasnije dočekat će Luksemburg u okviru kvalifikacija za Evropsko prvensrvo.

Inače, pobjedu Majorci večeras donio je Vedat Muriči (Muriqi) lijepim pogotkom u 64. minuti meča.

Majorka je nakon ove pobjede došla do 11. mjesta sa 47 bodova, dok je Valensija ostala na 13. poziciji sa sedam bodova manje.