BORE SE ZA TREĆI TROFEJ

Pjanić sa Al Sharjahom izborio finale Presidents kupa Ujedinjenih Arapskih Emirata

Al Sharjah, klub našeg reprezentativca Miralema Pjanića, izborio je finale Presidents kupa Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Al Sharjah je branio prednost od jednog gola (2:1) iz prve utakmice protiv Ajmana, a večeras je domaćin slavio s 1:0 tako da su igrani produžeci.

Ključni gol za pobjedu Sharjaha i prolaz u veliko finale postigao je Djanini u 109. minuti te tako postao novi junak svog tima.

Pjanić, koji se prije nekoliko dana oporavio od povrede mišića, odigrao je do 76. minute za gostujući tim.

Tako će Pjanić imati priliku da osvoji već treći trofej za Sharjah ove sezone. Podsjetimo, već je ove sezone osvojio Kup Ujedinjenih Arapskih Emirata, ali i Superkup ove zemlje u kojem nije igrao zbog povrede.