PREMIJER LIGA BIH

Posušje eurogolom Kamenara savladalo bezidejni Željezničar

Trenutak odluke viđen je u 24. minuti kada je Karlo Kamenar postigao fantastičan pogodak

Fudbaleri Posušja slavili su protiv Željezničara na svom Mokrom Docu rezultatom 1:0 u okviru 4. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Posušje je zasluženo došlo do trijumfa protiv bezidejnog Željezničara. Gol odluke viđen je u 24. minuti kada je Karlo Kamenar fantastično pogodio u same rašlje.

Kamenar se lijepo oslobodio Amara Drine, te raspalio po lopti. Nemoćan je bio Vedad Muftić i gledatelji na Mokrom Docu mogli su svjedočiti eurogolu.

Ni promjene koje je napravio Nermin Bašić nisu popravile igru Željezničara koji je zabilježio poraz. „Plavi“ su zbog evropskih obaveza odgodili dvije utakmice, te su sada na polovičnom učinku - pobjeda protiv Borca (2:0) i poraz od Posušja.

S druge strane, Posušje je došlo do prve pobjede ove sezone nakon poraza protiv Širokog Brijega (1:2) i Sarajeva (0:1).