Zahvaljujući prisebnosti i ekstremno brzoj reakciji pripadnika Vatrogasno-spasilačke čete Kragujevac, jedna potencijalno opasna situacija u Darosavskoj ulici okončana je srećnim ishodom.
Drama je počela kada je u dežurnu službu stigla dojava da je dete staro svega 18 meseci ostalo samo i zaključano u putničkom automobilu. Kako se saznaje, vozilo se automatski zaključalo, ostavljajući roditelje nemoćne ispred vrata, dok je beba ostala zarobljena unutra.
NAJČITANIJA VIJEST
View this post on Instagram
Vatrogasni tim je na lice mesta stigao u rekordnom roku. Koristeći specijalizovanu opremu za ovakve intervencije, spasioci su pažljivo pristupili otvaranju vozila kako bi izbegli lomljenje stakla i dodatni stres za dete.
Na fotografijama sa lica mesta vidi se profesionalizam kragujevačkih vatrogasaca koji su još jednom pokazali da su spremni da odgovore na svaki poziv građana.
NAJČITANIJA VIJEST
(Telegraf.rs)



