Mala Cana tvrdi da ćerke ignorišu njeno prisustvo i pokušavaju da preuzmu telo bez njenog znanja i dozvole.
Ćerke su optužile Canu da je njen brak sa Andrijom bio nevažeći i pretili su joj izbacivanjem iz kuće.
Ni nekoliko dana nakon smrti legendarnog pevača Andrije Bajića, porodična drama u domu poznatog para se ne stišava. Njegova supruga, pevačica poznatija kao Mala Cana, tvrdi da i dalje nema informacije o tome kada će i gde njen muž biti sahranjen.
Mala Cana tvrdi da ćerke pokojnog pevača pokušavaju da preuzmu telo mimo zakona i da ignorišu njeno prisustvo.

“Od rane zore čekam da me pozovu i da saznam gde će moja nikad prežaljena ljubav počivati. Molim se Bogu, kao što sam se oduvek molila za mog Andriju. Njegove ćerke pokušale su da preuzmu telo mimo mene. Kada sam se onesvestila, prošle su pored mene kao da ne postojim. Na ovome se neće završiti. Ne znam kako su uspele da podignu dokumentaciju mimo mene. U tom trenutku bila sam toliko očajna da sam rekla da ću zvati policiju”.
Pored pretnji izbacivanjem, Cana tvrdi da se suočava i sa optužbama da je njen brak nevažeći.
“Govorile su mi da mi je venčani list falsifikat, pretile da će mi napraviti pakao od života. Neka im to služi na čast. Ja sam sve vreme gledala da ne napravim incident pored Andrijinog kreveta, jer mi je govorio da se ne svađam”.

“Bio je najbolji otac”
Cana dodaje da joj novac nikada nije bio motiv i da je sve što je Andrija zarađivao išlo njegovoj deci.
“Razmišljali smo da kupimo nekretninu i napravimo ugovor o doživotnom izdržavanju, ali to nismo stigli. Sve što je Andrija zarađivao davao je svojoj deci. Bio je najbolji otac. Meni novac nikada nije bio važan. Govorila sam da ću potpisati sve kako bi one bile sigurne, ali njima to nije bilo dovoljno. Samo su tražile još”.

Hteli su da dobiju dete
Na kraju, kroz suze, Mala Cana je otkrila da im je najveća zajednička rana to što nisu uspeli da dobiju dete, iako su o tome godinama maštali.
“Više od svega želeli smo dete. Razmišljali smo o vantelesnoj oplodnji, ali su lekari upozoravali da bi to zbog njegovog zdravstvenog stanja moglo da bude rizično. Govorila sam mu da mi nije važno što već ima decu i da mi je dovoljan takav kakav jeste. Noćima smo maštali kako ćemo imati malog Bajića koji će svirati frulu kao njegov tata. Tada bi me zagrlio i rekao: ‘Izvini, dušo.’ To je bila njegova najveća neostvarena želja, ali i moja. Ja zbog njega nemam potomstvo, a on ima tri ćerke. Ne žalim zbog toga, ali nije lepo što mi je njegova ćerka rekla da se ja udam i da rađam decu”.
(Kurir)



