Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » MIRNA ĆU OTIĆI: Nada Obrić plače i priča o bolesti

    MIRNA ĆU OTIĆI: Nada Obrić plače i priča o bolesti

    August 5, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Nada Obrić otvorila je dušu te pričala o svojim životnim borbama sa čak tri različite vrste kancera.

    Naime, kako kaže, njena najveća snaga dolazila je od podrške njenih najbližih, a detalji njene lavovske bitke rasplakali su mnoge.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    ŠOK NAD ŠOKOVIMA, VRATILA SE U NJEGOV STAN! Ivan Marinković svima POKAZAO KAKO UŽIVAJU: “Uvijek sve dođe na svoje”!

    – Ja sam divno. Šta mi fali? Stvari koje su se meni izdešavale da sam preživjela tri karcinoma na tri mjesta, a jedan s drugim veze nema. To je tog momenta svijest da li ideš ili ostaješ, borba je strašna pred tobom. Noći provodite u razgovoru sa sobom.

    Svakom čovjeku preporučujem da je najstrašnije da padne. Naprotiv, ja kad sam saznala za dijagnozu, u ponedjeljak saznajem, u četvrtak sam imala operaciju. Kad dođe noć i legneš sama sa sobom onda je frka u glavi. Tu su djeca i kad vidiš koliko se djeca bore da ne prihvate tu činjenicu, onda se u nekim momentima ne zna da li oni tješe mene ili ja njih.

    Tu želju i rješenost da mi pomognu po svaku cijenu u tim strašnim noćima kad mislite da ne možete više ne mogu da opišem… Posebno poslije hemioterapija, ja sam spala na 45 kilograma. Nisam mogla da šetam, da hodam… Ja sam išla sama da kćerka ne vidi. Ista nevjerica, isti strah, ista ljutnja. Ista molba Bogu, sve je isto – pričala je Nada kroz suze i dodala:

    NAJČITANIJA VIJEST:

    ŠOK NAD ŠOKOVIMA, VRATILA SE U NJEGOV STAN! Ivan Marinković svima POKAZAO KAKO UŽIVAJU: “Uvijek sve dođe na svoje”!

    – U takvoj situaciji je najbitnije da ste u sigurnim rukama ljekara. Djeca su mene tako razmazila, shvatila sam kako sam odgojila sjajne ljude. Mirna ću da odem kad dođe vrijeme za to. Ja se još ne dam…

    Čovjek mora da naše razlog da se bori. Nevjerovatno je kako čovjek shvati koliko je život lijep. Pronađite motiv zbog kojeg ćete se dići. Molim sviju da idu kod ljekara čim primjete da im nije dobro. Divno je ako vam kažu da vam nije ništa. Inat me je vodio kroz čitav život, ali onaj pozitivan. Život me nije mazio, ali sam uvijek imala neki pozitivni inat – poručuje pjevačica.

    detaljno.org

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Nestao je dječak (8): Jeste ga vidjeli? Javite na 192

    June 10, 2026

    Tragedija u Graničnoj policiji BiH: Preminuo policijski službenik Milan Ban, kolege se emotivno opraštaju

    June 10, 2026

    Užas! Djevojku ubila struja dok se tuširala: Tragedija

    June 10, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Potresna poruka majke čija kćerka (11) je pronađena mrtva: “Izvini za ono što si doživjela, mnogo te volimo”

    June 9, 2026

    Majka Lijane, jedanaestogodišnje učenice čije je telo pronađeno 4. juna, zahvalila se na Fejsbuku hiljadama ljudi…

    Mladić preminuo nakon prijeloma noge, liječnici ga ismijavali

    June 9, 2026

    Djevojčica (13) porijeklom iz Srbije ušla u auto u Njemačkoj, pa NESTALA bez traga! Već 4 dana od nje ni traga ni glasa, policija uputila HITAN apel!

    June 9, 2026

    Maturantkinja iz Novog Pazara svojom haljinom podigla buru: Na prvi pogled zamotana deluje skromno, a kad pogledaju niže svi se zabezeknu

    June 9, 2026

    Škola tuguje za dječacima koji su se utopili u Moravi: “Bol se ne može opisati riječima!”

    June 9, 2026
    Najnovije

    Nestao je dječak (8): Jeste ga vidjeli? Javite na 192

    June 10, 2026

    Tragedija u Graničnoj policiji BiH: Preminuo policijski službenik Milan Ban, kolege se emotivno opraštaju

    June 10, 2026

    Užas! Djevojku ubila struja dok se tuširala: Tragedija

    June 10, 2026

    Djevojčica i dva dječaka izgubili život u razmaku od nekoliko sati

    June 10, 2026

    Nasilnik u tramvaju napao maloljetnu djevojku zbog sjedišta, Sarajlija je odbranio

    June 10, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Jezivo! Zatekao suprugu s drugim muškarcem, pa ih oboje ubio sjekirom: Tragedija kod Prijedora

    June 4, 2026

    Alija Hrustić iz Kamičana ubio je suprugu Azru i Envera Halilagića u mestu Srednji Jakupovići,…

    Obavljena dženaza i ukop: Sada je ponovo Sejda pored svog Halida FOTO

    June 4, 2026

    NA MOTORU BEZ KACIGE PRETICAO KOLONU, POGINULI ON I DJEVOJKA! Stravična nesreća: Motocikl se raspao na delove, put bio zatvoren satima

    June 7, 2026

    Srce da pukne od tuge: Preminuo učenik osnovne škole, vijest slomila srca nastavnika i prijatelja

    June 8, 2026

    UBILA MUŽA SJEKIROM, PA GA ZAZIDALA U BURETU! Biljana je pronađena mrtva u štali, na dan njene sahrane OTKRIVENA JEZIVA TAJNA koju je čuvala TRI GODINE!

    June 6, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026

    Poliklinika Dijamant Sarajevo proglašena “klinikom godine” u oblasti transplantacije kose

    June 4, 2026

    Edita Džehverović osvojila prestižno priznanje „Internacionalna liderica beauty & health industrije“

    June 3, 2026

    Veliko priznanje za Dr. Ljevu: Titula „Stomatologija godine“ na manifestaciji Beauty, Health & Travel ’26

    June 3, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.