Porodica i prijatelji tragaju za 35-godišnjim Samedom Podanovićem iz Donjeg Poljica, kojem se od ranih jutarnjih sati u noći sa četvrtka na petak gubi svaki trag.
Prema informacijama koje je podijelila porodica, u trenutku nestanka Samed je na sebi imao bijelu majicu, crni šorc ili trenerku te žute japanke.
Porodica apeluje na sve građane da, ukoliko su vidjeli Sameda ili imaju bilo kakvu informaciju koja bi mogla pomoći u njegovom pronalasku, to odmah prijave.
Sve informacije mogu se dostaviti na broj telefona: 062 444 910
Porodica moli građane da podijele apel kako bi što veći broj ljudi bio upoznat s nestankom i kako bi potraga za Samedom Podanovićem bila što uspješnija.
Svaka informacija, bez obzira koliko se činila nevažnom, može biti od velike pomoći u njegovom pronalasku.



