Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Ovo je posljednja objava Saše Popovića: “Pronašao sam mir i spokoj…”

    Ovo je posljednja objava Saše Popovića: “Pronašao sam mir i spokoj…”

    March 1, 2025
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Kreativni direktor i osnivač Grand produkcije, Saša Popović, preminuo je danas, u 70. godini, nakon kraće bolesti.

    Tragičnu vest saopštila je Grand produkcija, koju je Popović osnovao krajem devedesetih godina. Preminuo je u bolnici u Parizu, gde je poslednjih dana bio okružen prijateljima, saznaje Telegraf.

    Iako je interesovanje javnosti za njegovo zdravstveno stanje bilo ogromno, Saša Popović je odlučio da se ne oglašava.

    Poslednji put se oglasio na društvenim mrežama u septembru 2020. godine, kada je podelio svoje iskustvo sa stresom, pandemijom COVID-19 i duhovnom pauzom koja mu je tada pomogla da povrati mentalno zdravlje.

    On je tada bio na odmoru u društvu supruge Suzane Jovanović, fudbalera i bivšeg supruga Jelene Karleuše, Duška Tošića, kao i pevačice Dragane Jane Todorović. Tom prilikom Popović je podelio sa svojim pratiocima razloge zbog kojih je prestao da koristi društvene mreže.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Novi žestok šamar Trampa Zelenskom: “Nismo više zainteresovani”

    Dobar dan, evo mene ponovo na mom profilu. Proteklih nekoliko nedelja bile su izuzetno stresne, kako za mene, tako i za moje kolege, uz stres izazvan poslom kojeg imamo preko glave, ali i poznatom situacijom s COVID-19, na koju smo se, koliko-toliko, navikli, ali i dalje nam je jako teško.

    Ja sam takve prirode da se izuzetno udubljujem u svoj posao i obaveze, pa često zapostavim sebe i svoje potrebe, što se negativno odrazilo na moje mentalno zdravlje. Nakon konsultacija sa mojim psihijatrom, savetovano mi je da napravim pauzu od posla i tehnologije i da se fokusiram na rad na sebi i poboljšanje mog psihičkog stanja.

    Iskoristio sam ovu mentalnu pauzu za meditaciju, svakodnevne šetnje po prirodi i provođenje više vremena u krugu svojih najvoljenijih. Pravo da vam kažem, osećam se kao novi čovek. Ovo mi je bilo potrebno više nego što sam ikada mogao da slutim. Srećniji sam, zdraviji, a ta dobra energija se odrazila i na moj rad. Povezanost sa mojim unutrašnjim bićem pomogla mi je da shvatim kako se pronalazi sreća i smisao, ali i značaj odvajanja vremena za sebe kada se osećate slabo ili savladano stresom i očekivanjima vašeg okruženja.

    Lagano nastavljamo sa radom, kao i sa postavljanjem materijala na ovom profilu, jer nakon što sam pronašao mir i spokoj u svojoj duši, život će mi biti kao bistra reka, idem lagano svojim tokom i uživam u svim čarima koje sam put može da mi ponudi, a destinacija će mi biti jedno zasluženo priznanje i jelte, zahvalnica od mog unutrašnjeg bića, jer sam konačno naučio da brinem o sebi. Topli pozdravi, S. P. – poručio je Saša, a iako je najavio svoj nastavak aktivnosti na ovoj mreži, do toga ipak nije došlo – napisao je tada Saša.

    Grand produkcija, zajedno sa “Zvezdama Granda” čiji je osnivač Saša Popović, dala je saopštenje.

    “Sa neizrečivom tugom obaveštavamo javnost da je danas, posle kratke i teške bolesti, preminuo Saša Popović, osnivač i kreativni direktor Grand produkcije.

    Aleksandar Saša Popović rođen je 24. aprila 1954. godine u Novom Sadu.

    Kroz decenije rada bio je vizionar i posvećeni profesionalac. Kroz muziku i televiziju otkrio je i podržao brojne talente, oblikujući zvuk i duh jedne ere.

    Njegova energija, posvećenost i kreativnost živeće večno kroz pesme, umetnike, emisije i sve što je stvorio. Zaostavština koju je ostavio je nemerljiva i obeležila je vreme u kojem je živeo.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    Umro Saša Popović

    Osim što je bio vizionar, Saša Popović bio je i porodični čovek, suprug i otac, koji je svoju najveću sreću pronalazio u krugu najbližih. U braku sa Suzanom, sa kojom je delio godine ljubavi i podrške, odgajao je decu Aleksandru i Danijela, kojima je bio neizmerna podrška i oslonac.

    (Telegraf.rs)

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Liječnica koja je spašavala druge od raka preminula u dobi od 30 godina

    July 6, 2026

    Brazilci, ćao! Svijete, plašiš li se “Vikinga” Halanda? Norvežani senzacijom došli do 1/4 finala Mundijala!

    July 6, 2026

    Djevojčica nestala prije više od 10 dana: Majka uputila potresan apel građanima

    July 5, 2026
    NAJČITANIJE DANAS

    Pobjednik “Pinkovih zvezda” nije mogao da vjeruje: Žena mjesecima krila najveću tajnu, pa uslijedio šok!

    July 5, 2026

    Pobednik “Pinkovih zvezda” otkrio šta mu je supruga mesecima skrivala! Pobednik ovogodišnje sezone muzičkog takmičenja…

    “Imam 65 godina, djecu i unuke, a kao da više nikome nisam potreban: Jedna stvar me je potpuno slomila”

    July 3, 2026

    Brazilci, ćao! Svijete, plašiš li se “Vikinga” Halanda? Norvežani senzacijom došli do 1/4 finala Mundijala!

    July 6, 2026

    DARKO LAZIĆ PRIZNAO DA JE BIO INTIMAN SA PROSTITUTKAMA! “Hiljade sam evra dao na njih, bilo ih je preko 350”

    July 5, 2026

    Detalji pokušaja ubistva u Sarajevu: Muškarac pretukao dijete, majku pa izbo oca

    July 5, 2026
    Najnovije

    Liječnica koja je spašavala druge od raka preminula u dobi od 30 godina

    July 6, 2026

    Brazilci, ćao! Svijete, plašiš li se “Vikinga” Halanda? Norvežani senzacijom došli do 1/4 finala Mundijala!

    July 6, 2026

    Djevojčica nestala prije više od 10 dana: Majka uputila potresan apel građanima

    July 5, 2026

    DARKO LAZIĆ PRIZNAO DA JE BIO INTIMAN SA PROSTITUTKAMA! “Hiljade sam evra dao na njih, bilo ih je preko 350”

    July 5, 2026

    Kraj jedne ere: Cristiano Ronaldo potvrdio vijest koja je rastužila fudbalski svijet

    July 5, 2026
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    “Imam 65 godina, djecu i unuke, a kao da više nikome nisam potreban: Jedna stvar me je potpuno slomila”

    July 3, 2026

    Jednog dana shvatio sam da me više niko ne zove: Rečenica penzionera (65) mnogima će…

    Šok! Muž i žena umrli zbog kiselih krastavaca: Djeca bila sama tri dana

    July 1, 2026

    Preminuo Kenan Suljagić: Odlazak cijenjenog profesora, nutricioniste i sportiste rastužio brojne prijatelje i kolege

    June 30, 2026

    Mješalica za keks samljela ženu: Tragedija u fabrici čokolade

    July 2, 2026

    Užas! Roditelji držali kćerku zarobljenu na krevetu: Umrla od ležanja, policija u nevjerici šta je vidjela

    July 2, 2026
    PREDSTAVLJAMO

    Jedini u BiH koji ženama s alopecijom vraćaju nadu – Swisskosa donosi rješenja koja vraćaju samopouzdanje i mijenja život

    July 2, 2026

    Zašto stare digitalne platforme mogu kočiti i najbolje poslovne ideje?

    July 1, 2026

    Više od 10.000 tretmana i 400 edukacija: Amra Kajanija nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 26, 2026

    IZ HOLANDIJE DO PRIZNANJA U SARAJEVU Dženana Ćatić nagrađena za uspjeh u beauty industriji

    June 9, 2026

    Forest Hillside Cabin Tarčin: Sauna, jacuzzi i grijani bazen za luksuzni odmor u srcu prirode

    June 7, 2026
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.