Nije bila nesreća, namjerno je to uradio, a zašto je odlučio da tako okonča život vjerovatno nikad nećemo saznati, navodi dobro obaviješten izvor
Osoba inicijala B.G. skočila je sa drugog sprata u Domu penzionera u Banjoj Luci i ostala na mjestu mrtva.
NAJČITANIJA VIJEST
Preminuo Mirza Agić (38): Porodica i prijatelji u velikoj tuzi
Kako piše Srpskainfo nesreća se desila jučer oko 15 sati. Radi se o muškarcu u poznoj životnoj dobi, koji je godinama živio u Domu penzionera kod Zelenog mosta.
– Nije bila nesreća, namjerno je to uradio, a zašto je odlučio da tako okonča život vjerovatno nikad nećemo saznati – navodi dobro obaviješten izvor Srpskainfo.
Dodaje da je policija obavila uviđaj i da su nakon samoubistva stanari Doma penzionera, očekivano, uznemireni.
NAJČITANIJA VIJEST
Avaz.ba



