Voditeljka Jovana Jeremić prisetila se trenutka kada je saznala za smrt oca Miodraga Jeremića.
Kako je navela kada je prolazila kroz težak životni period vrištala je od emotivnog bola, a da je komšije ne bi čule, plakala je u kupatilu.
NAJČITANIJA VIJEST:
Hiljadu puta sam ulazila u kadu i vrištala. Samo sam molila Boga da me komšije ne čuju. Majka mi je javila da je umro… – rekla je Jeremićeva.
“Jedini muškarac koji me je štitio”
– Jedan od najtežih trenutaka u mom životu bio je kada su odšnirali da mrtvog oca vidim poslednji put. To nikada neću preboleti. Takav događaj ženu promeni iz korena. Otišla sam posle toga u studio i vodila emisiju kao da se ništa nije desilo. Niko ništa nije znao. To mogu samo najjače osobe, napisala je Jovana tada, pa dodala:
– Jedini muškarac koji me štitio – istakla je voditeljka.
Alo/Republika




