Close Menu
Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter)
    Facebook Instagram YouTube X (Twitter) WhatsApp TikTok
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    • Naslovna
    • Vijesti
      • Bez komentara
      • Crna hronika
      • Kolumne
      • Predstavljamo
      • Nauka
      • Tehnika
    • Paparazzo
      • Kafice
      • Šetnje
    • Intervju
      • Ankete
    • Sport
      • Nogomet
      • Košarka
      • Ostali sportovi
    • Dešavanja
      • Noćni život
      • Nagradne igre
      • Najave
      • Humanitarne akcije
    • Lifestyle
      • Fashion
      • Putovanja
      • Kuhinja
      • Porodica
      • Veze i seks
    • Auto-Moto
    Ekskluziva.baEkskluziva.ba
    Početna » Za Karleušu bi dao bogatstvo a ona priznala da joj je napravio haos, evo o kome se radi FOTO

    Za Karleušu bi dao bogatstvo a ona priznala da joj je napravio haos, evo o kome se radi FOTO

    October 2, 2024
    Facebook Twitter WhatsApp Email
    Share
    Facebook Twitter WhatsApp Email

    Saradnja Karleuše i Kanjea nije se dogodila

    Jelena Karleuša napravila je pravu muzičku bombu na našoj i svetskoj muzičkoj sceni. Svojevremeno kako su pisali domaći mediji, govorikalo se i da JK snima duet sa jednom od najvećih zvezda današnjice – američkim reperom Kanjeom Vestom. Saradnja Karleuše i Kanjea se još nije dogodila a mnogi je željko iščekuju.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    VELIKA SRPSKA ZVIJEZDA ULAZI U ELITU 8! Pink izdao zvanično SAOPŠTENJE, svima će popadati VILICE kada je budu ugledali (FOTO)

    Saradnja Karleuše i Kanjea – Šta je istina?
    Ona će se zbog ovog projekta, čiji se detalji drže navodno u najstrožoj tajnosti, navodno uskoro uputiti i u Sjedinjene Američke Države, gde će njih dvoje snimiti pesmu i visokobudžetni spot, kojim će Karleuša pomeriti granice regionalnog šou-biznisa i time otvoriti sva vrata na putu ka svetskoj karijeri.

    Jelena o ovoj temi zasad ne sme da govori, a koliko je ovom projektu data velika važnost, svedoči i činjenica da je ona s Vestom potpisala i ugovor o tajnosti, koji, ukoliko se prekrši, za sobom povlači i odštetu od nekoliko miliona dolara. Naš izvor upućen u celu priču ispričao nam je kako je do navodnog dogovora uopšte i došlo i kako je Karleuša reagovala na ovu ponudu koja se ne odbija.

    – Jelena uopšte nije pridavala značaj tome kada ju je Kanje zapratio na Instagramu, što su preneli svi mediji u regionu. Njoj je sve to bilo simpatično, ali ubrzo ga je otpratila, pa zapratila. Kada su, posle kraće pauze, opet postali prijatelji, njoj je lično pisao Kanje. Uputio joj je dosta komplimenata. On je bio oduševljen autfitima koje je ona nosila s njegovom obućom “jizi” (Yeezy). Reper za JK zna još otkad je bio u braku s Kim Kardašijan, koja je bila oduševljena s njom, a i o kojoj je svojevremeno i sama pisala na svojoj aplikaciji.

    – Njemu su njegovi saradnici sad pustili i Jelenine pesme “Krimi-rad” i “So”, što se njemu jako dopalo, pa joj predložio i muzičku saradnju, a ona je to oduševljeno prihvatila. Kako Kanje ništa ne prepušta slučaju, odmah je poslao i ugovor o tajnosti i svim detaljima projekta, što je Karleuša potpisala – navodi izvor, pa nastavlja:

    – Jelena sa svojim timom uskoro ide za SAD, gde će se lično upoznati s Vestom. Tamo će snimiti i pesmu i spot, koji će biti nešto neviđeno, ne samo kod nas nego i na svetu. Dosad je već sve trebalo da bude završeno, ali kako je reper trenutno u medijskoj ilegali, čeka se samo da se on vrati poslovnim obavezama. Ona će tamo provesti otprilike dve nedelje, kako bi projekat uspešno priveli kraju – završava izvor.

    Da se navodna kolaboracija s Vestom priprema već mesecima, kao i da će novim albumom “Alfa” napraviti pometnju na sceni, već nekoliko puta je nagovestila i sama JK.

    – Posle mog novog albuma sledi smak sveta. Smatram da je ovo najbolji album i najozbiljniji projekat u mojoj karijeri s najviše pesama, s najviše uloženog novca. Biće strašno. Ovaj album će doživeti svetski uspeh. Dobro zapamtite ove moje reči. Neće biti samo pesama na srpskom već i na drugim jezicima, imamo puno kolaboracija, biće to video i modna senzacija, nešto što će promeniti pravila u šou-biznisu, ne u Srbiji već mnogo, mnogo šire – rekla je Jelena u ekskluzivnom novogodišnjem intervjuu za Kurir, a onda se dotakla i samog Kanjea Vesta.

    – Ne mogu ništa više da kažem o Kanjeu, sem toga što se desilo na Instagramu. Mi imamo jedan ugovor o tajnosti, verovali ili ne.

    – Morala sam Kanjeu da potpišem ugovor, tako da ne mogu ništa da kažem – rekla nam je tada Jelena zagonetno.

    Polovinom ove godine regionalni mediji su pisali o tome da je Kanje Vest zapratio Jelenu na Instagramu. Karleuša je tada za Kurir istakla da nije ni znala da je Kanje Vest toliko popularan u Srbiji.

    NAJČITANIJA VIJEST:

    UŽAS NA ZLATIBORU! Dječak se udavio u bazenu!

    Saradnja Karleuše i Kanjea – Vest mi je napravio haos
    – Samo mi je haos napravio po medijima i na društvenim mrežama, tako da nemam ja ništa od toga što je on mene zapratio. Moram da kažem da je on očigledno jedna velika svetska zvezda čim je jedan glupi follow napravio takav jedan haos. Ja sam se zbog fore i i zbog hajpa slikala u njegovim patikama, nisam ni sanjala da se u Srbiji ljudi toliko interesuju za njega, čak je i rat između Rusije i Ukrajine pao u drugi plan zbog toga. Iskreno mislim da je on mene sasvim slučajno zapratio – rekla je tada JK, ali da ipak nije tako, svedoči i činjenica da je ubrzo nakon toga dogovorena i navodna buduća saradnja.

    AUTOR: SVET

    IZVOR: Kurir Stars

    FOTO: ATA images

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Email

    Vezane vijesti

    Nestala 13-godišnja Marija: Porodica moli za pomoć

    June 26, 2025

    BEBA OD 7 MJESECI UMRLA U BOLNICI Više javno tužilaštvu naložilo obdukciju: Oglasila se i majka djeteta

    June 26, 2025

    Broj djece s autizmom drastično raste: Stručnjaci objašnjavaju šta se zapravo događa

    June 26, 2025
    NAJČITANIJE DANAS

    “Rođen sam kao DETE RATNOG SILOVANJA, majka me OSTAVILA u bolnici, usvojio me domar. Govorili su da sam ČETNIČKO KOPILE nađeno pored kontejnera”

    June 26, 2025

    Alen Muhić (32) iz Goražda u Bosni i Hercegovini rođen je 1993. godine kao neželjeno…

    Tragedija u Splitu: Motociklista za kojim se tragalo izgubio život u saobraćajnoj nesreći

    June 26, 2025

    POKUŠAO DA UBIJE ŽENU PA SEBE Muškarac (48) prerezao sebi vrat, pokušao da se kastrira: Jezive scene u stanu

    June 26, 2025

    Pogledajte kako je Vesnin i Đoletov sin stigao na maturu, ispred hotela masa se samo sklonila da on prođe

    June 25, 2025

    Traži se Adam Cabaj: Motociklista nestao na solo putovanju, posljednji put se javio kod Foče

    June 25, 2025
    Najnovije

    Nestala 13-godišnja Marija: Porodica moli za pomoć

    June 26, 2025

    BEBA OD 7 MJESECI UMRLA U BOLNICI Više javno tužilaštvu naložilo obdukciju: Oglasila se i majka djeteta

    June 26, 2025

    Broj djece s autizmom drastično raste: Stručnjaci objašnjavaju šta se zapravo događa

    June 26, 2025

    Najuspješnija poduzetnica Hercegovine iznenadila uposlenika autom: “Momčino moja, sretno!”

    June 26, 2025

    Otac i djevojčica bore se za život na KCUS-u: “U automobilu su preminuli majka i beba”

    June 26, 2025
    NAJČITANIJE ZADNJIH 7 DANA

    Ženu ujeo poskok, preminula je na putu do bolnice

    June 25, 2025

    Nakon nekoliko decenija, u Sloveniji je zabilježen prvi smrtni slučaj zbog ugriza poskoka. Zmija je…

    “Rođen sam kao DETE RATNOG SILOVANJA, majka me OSTAVILA u bolnici, usvojio me domar. Govorili su da sam ČETNIČKO KOPILE nađeno pored kontejnera”

    June 26, 2025

    Tragedija u Splitu: Motociklista za kojim se tragalo izgubio život u saobraćajnoj nesreći

    June 26, 2025

    Traži se Adam Cabaj: Motociklista nestao na solo putovanju, posljednji put se javio kod Foče

    June 25, 2025

    POKUŠAO DA UBIJE ŽENU PA SEBE Muškarac (48) prerezao sebi vrat, pokušao da se kastrira: Jezive scene u stanu

    June 26, 2025
    PREDSTAVLJAMO

    “Luksuz bez luksuzne cijene – Hotel D’IMAN nudi više nego što plaćate!”

    June 24, 2025

    Sabina Radonja dobitnica prestižne nagrade na dodjeli Beauty & Health ’25: Stručnost, inovacija i predanost nagrađeni zasluženo

    June 7, 2025

    Hotel D’IMAN – Luksuz uz miris mora: Specijalna junska ponuda na Crnogorskom primorju

    June 7, 2025

    Naida Mehanović nagrađena na dodjeli nagrada Beauty & Health: Most između digitalnog i društvenog

    May 23, 2025

    REVOLUCIJA U AUTO INDUSTRIJI STIŽE IZ BOSNE I HERCEGOVINE!

    May 23, 2025
    Pratite nas…
    • Facebook 999K
    • Twitter
    • Instagram 156K
    • YouTube
    Facebook Instagram X (Twitter) YouTube Vimeo
    Sva prava pridržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker Uključen!
    Ad Blocker Uključen!
    Naša web stranica opstaje zahvaljujući prikazivanju online oglasa. Podržite nas tako što ćete isključiti svoj Ad Blocker.