UAE

Pjanić kumovao bitnoj pobjedi: Pogledajte sjajnu asistenciju

To je bila četvrta asistencija Miralema Pjanića ove sezone, a postigao je i pet golova

Fudbaleri Al Šardže su slavili na gostovanju kod Al Darfe, posljednjeplasirane ekipe lige UAE rezultatom 1:0. Ključnu asistenciju na utakmici je upisao Miralem Pjanić.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine je propustio mjesec i po zbog nezgodne povrede, a na terene se vratio prije tri kola.

Igrala se 75. minuta kada je bivši fudbaler Juventusa odlično izveo slobodni udarac iskosa sa nekih 25 metara, a Salem Saleh se najbolje snašao u šesnaestercu i loptu pospremio u mrežu protivnika.

Bio je to gol vrijedan velika tri boda Pjanićeve ekipe koja je sada izbila na treću poziciju, koja ih naredne godine vodi u kvalifikacije za azijsku Ligu prvaka.

To je bila četvrta asistencija ove sezone, a postigao je i pet golova. Igru je napustio u 81. minuti.

Nova asistencija Pjanića sigurno raduje sve fanove fudbala u našoj zemlji, ali i selektora Faruka Hadžibegića, kojem će biti od iznimne važnosti u junskim utakmicama protiv Portugala i Luksemburga.

Izvor: avaz.ba