Remi u Pamploni

U Španiji ništa novo: Kiks Barcelone i nova povreda Dembelea

Osasuna i Barcelona odigrali su 2:2 u 17. kolu španske Primere.

Devetnaestogodišnji Nico je doveo Barcelonu u vodstvo u 12. minuti, a samo minut kasnije izjednačenje domaćinu donosi Garcia.

Na otvaranju drugog poluvremena još jedan 19-godišnjak postiže gol za Barcelonu i donosi novo vodstvo Blaugrani. Ezzalzouli je pogodio u 49. minuti.

I kada se činilo da će Barcelona upisati tešku, ali vrijednu pobjedu, u 87. minuti jedan odbijanac kupi Chimy Avila i postavlja konačnih 2:2.

Treba spomenuti i da je novu povredu doživio Ousmane Dembele, kojeg je u 81. minuti morao zamijeniti Philippe Coutinho.

Tako se nastavila serija loših rezultata Barcelona i trenutno je ovaj tim na osmoj poziciji s 24 boda, samo dva više od svog današnjeg protivnika koji je deseti.

U narednom kolu Barcelona će dočekati Elche, dok će Osasuna u goste kod Getafea.

Ranije danas Villarreal je s 2:0 savladao Rayo Vallecano, od 18:30 sastaju se Betis i Sociedada, dok od 21 sat derbi kola igraju Real i Atletico Madrid.